Anı Defteri Kürsüsü

Anı Defteri Kürsüsü Kına gecelerinde kızlar inanılmaz görsel güzelliklere sahip olurlar. Kına gecesi bekârlığa veda etmeniz için yapılan organizasyonlardır. Kına gecesinde birçok sesli müzikler ve aktiviteler yapılır. Kına gecelerinde özel olarak kız arkadaşlarınız sizlere anı yazmak isterler. Kına gecesi ve düğünden sonra yaşadığı memleketten uzak olan bayanlara özel not bırakmak isteyen yakın arkadaşlar için anı defteri ve kürsüsü kiralanabilir. Anı kürsümüz son derece modern bukle ve desenlerle süslenmektedir. Kına anı defteri kürsüsü kına organizasyonlarında oldukça şık duran ürünlerdir. Anı defteri içerik olarak oldukça güzeldir. İç sayfalarında renkli desenler ve renkli resimler vardır. Anı defterinde kısa veya uzun yazılar yazabilir ve geline özel mesajlar bırakabilirsiniz. Kına anı defteri kürsüsü model olarak kilitlenebilir yapıda olmaktadır. Firmamız anı defteri kürsüsü modellerinde Osmanlı motiflerini ve doğal deniz taş kabuklu modern süslemeleri sunmaktadır.

Kına gecesinde yakın akrabalarımız ve en yakın arkadaşlarımız olmaktadır. Kına gecesinde gelinin özel arkadaşları gelin hakkında notlar yazmak isteyebilirler. Özellikle düğünden sonra yaşadığı memlekete uzak kalacak genç kızlarımıza özel anılarınızı kürsümüzde bulunan anı defterine yazabilirsiniz. Anı defterleri kürsüsü uzun ve kalın kalıplarda üretilmektedir. Kına gecesi organizasyonlarında sizlere görsel güzellikler yaşatan kürsülerimiz kullanışlıdır. Kişilerin yazı yazmasını sağlayacak kadar modern tasarımlara sahiptir. Firmamız anı defteri kürsüsü modellerinde fark yaratmaya devam etmektedir. Anı defterlerimiz ise; isteğe uygun olarak resim baskılı yapılacak kadar derin işçiliklere sahiptir. Anı defteri son derece kaliteli ve uzun cümleler kurmanızı sağlayacak kadar enteresan görünüme sahiptir.

ANI DEFTERİ KÜRSÜSÜ MODELLERİ

Bekârlığa veda gecelerinde, kına gecelerinde, nişan törenlerinde veya başka organizasyonlarında kullanacağınız anı kürsüsü defterleri oldukça kullanışlıdır. Firmamız Maltepe anı defteri kürsüsü saten ve parlak kumaşlarla döşenmektedir. Kına gecesinde gelin tahtları ve kürsü kumaşları birbirleriyle uyumlu olan renklere satışa sunulur. Anı defteri kürsüsü; son derece temiz ve sanki sıfır alınmış kadar yenidir. Firmamızdan hiç kullanılmamış sıfır garantide olan ürünleri kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm modellerimizde kullanılan taşlar son derece kaliteli olmaktadır. Kürsülerimizin hepsinde değişik taş süslemeleri vardır.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir