Kaftan Kiralama

Kaftan Kiralama Gelin olmak her genç kız için bir rüyadır. Bu rüya gerçek olacağı zaman ise tatlı bir stres olması normaldir. En sade evlilik törenlerinde dahi gelinlik seçimi, davetiyeler, nikah şekerleri, süslemeler, kına sepeti, kına elbisesi ve olmazsa olmaz kaftan tercihi gibi pek çok detay gündeme gelir. Gelin adaylarının bu mutlu günlerinde her şeyin eşsiz güzellikte olması için çok farklı ürün yelpazesi ile Ümraniye kaftan kiralama hizmetinizde. Osmanlı gelenek ve göreneklerinden olan ve günümüzde hala devam eden kına geceleri ve kaftan giyme merasiminin önemine uygun olarak dikilen kaftanlar farklı renk ve motiflerde dikilmekte olup, farklı beden ölçülerine uygun olarak imal edilmektedir. Dolayısıyla her genç kızın giyebileceği birbirinden özel kaftanlar çok uygun fiyata firmamızdan kiralanabilmektedir.

Sadece bir gece giyilecek olan ve sonrasında sandık içlerinde bekleyecek kaftanları satın almak yerine kiralamayı tercih eden gelin adaylarının ilk tercihi olan Ümraniye kaftan kiralama ile hem çok daha ucuz bir maliyete kaftan giymiş olur hem de en şık gelin olursunuz. Mor, kırmızı, pembe, fuşya, bordo gibi farklı renk alternatiflerinin üzerlerine altın sarısı ya da gümüş grisi sırma ip ile işlenen motifler ile kaftanların modelleri de her türlü zevke hitap etmekte. Üstte kaftan ve altta elbise veya şalvar-gömlek tarzında üretilen kaftanlar istenildiği taktirde normal gece kıyafeti üzerine de giyilebilmektedir. Üzerinde daha çok çiçek ve dal motifleri işli olduğu için ve bu işlemelerin yoğun bir şekilde bulunmasından dolayı kaftan ismini almış olan bu özel kıyafet Anadolu kültürünün en güzel ve özel miraslarından biridir.

Kaftan Kiralama Hizmeti

Bu mirası sahiplenen ve güzel adetleri yaşatmak isteyen gelinlerin ilk tercihi olan Ümraniye kaftan kiralama uygun fiyatları ve kaliteli ürün yelpazesi ile yeni evlenecek çiftlerin bir ömür boyu mutlu olması adına kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir. Beden ölçülerinin alınmasından sonra gerekli genişletme ve daraltma işlemlerinin yapılması için kısa bir süre yeterli olmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde günlerce prova gerektirmeden kısa süre içerisinde teslim alabileceğiniz kaftanları yine tören sonrası iade edebilirsiniz. Üstelik kuru temizleme yaptırmak zorunda kalmazsınız.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir