Patent ve Telif Hakları

Bilgi ve Materyallerin Kullanımı

Site sayfalarını ziyaret edebilir, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi veya yorum, herhangi bir kına organizasyonu ürün, mal veya hizmete yönelik aliş/satiş teklifi, daveti ya da bunlara yönelik öneri veya tavsiye değildir. Alınan kararlar sonucu oluşabilecek zarar veya kayıplardan www.askmasali.com.tr sorumlu değildir.

Marka ve Telif Haklari

Sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodlari; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan doğan hakları içeren eserler de dahil olmak üzere yalnızca www.askmasali.com.tr‘ye ait olup, www.askmasali.com.tr‘nin tüm haklari sakli kalmak kaydiyla 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu başta olmak üzere mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan site içeriğindeki unsurların www.askmasali.com.tr‘nin yazili izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, Çoğaltılması, üzerinde değisiklik yapılması, saklanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakledilmesi, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillere teşvik edilmesi, işbu fiillerin gerçeklestirilmesinin kolaylaştırılması yasaktır.

 

Yasal Konular

Herhangi bir kisi veya kurulus, önceden izin almadikça bu sitenin belli bir kısmını başka bir sitede kullanamaz, baska bir siteden başlantı veremez veya baska siteler üzerinden www.askmasali.com.tr sitesindeki içeriği çerçeveleyerek sunamaz. Site güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlaller yargıya taşınabilir, hukuki ve cezai işlem taleplerinde bulunulabilir. Bu sitenin kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır. Site kullanımı ile doğacak tüm uyuşmazlıklarda Türk Kanunları uygulanacaktır ve uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez (Kartal) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook5Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0